Sn. CEMAL BULUTOĞULLARI

Yayınlanma Basın Duyuruları

Sn. CEMAL BULUTOĞULLARI
LEFKOŞA TÜRK BELEDİYESİ BAŞKANI,

10 yıldan fazla bir süredir genişletilme çalışmalarında bir ilerleme olmayan, yol içerisinde duran binalara dokunulamadığı nedeni ile Lefkoşa’nın önemli bir ana giriş– çıkış yollarından olan Lefkoşa Şehit Ecvet Yusuf Caddesindeki istimlak sorununun tarafınızdan çözüldüğünü basından öğrenmiş bulunmaktayız. 

Yıllardır kangren gibi duran bu yolun , yolu kullanan her sürücüye zor anlar yaşatan, yol güvenliğini tehlikeye atan,  yolun daralan yerinde fazladan akaryakıt kullanılarak maddi zarar, araç aksamlarının yıpranması, hava kirliliği, zaman kaybı, sinir bozulmasına neden olduğu herkes tarafından hissedilmekteydi.

Lefkoşa Şehit Ecvet Yusuf Caddesinin sizin belediyecilik anlayışınız ile Lefkoşa’ya yaraşır, düzenli ve güvenli bir yol olarak yapılanacağına inancımız tam olup gelişmeleri yakından takip edeceğiz.  


Şehit Ecvet Yusuf Caddesindeki engellerin ortadan kaldırılmasında gösterdiğiniz gayret, kararlılık ve iş bitirme yeteneğinizden dolayı sizleri bir defa daha kutlar çalışmalarınızda başarılar dilerim.  Saygılarımla,Dr. MEHMET ZEKİ AVCI
BAŞKAN

Trafik Kazalarını Önleme Derneği